Pracovní pozice

Připojte se do našeho týmu!

Naším cílem je budování dlouhodobých vztahů nejen s klienty a psími kamarády. Hledáme parťáky, kteří se stanou součástí rodiny Venčení psů Praha a budou mít stejný zápal pro pejsky jako celá naše venčitelská parta. Svoje členy si pečlivě vybíráme, nejsme na krátké známosti! Chceme, aby každý člen týmu a klient byly skvělý pár.

Přehled aktuálně volných pejsků hledajících svého parťáka najdete ZDE. Našli jste si vy toho svého? Teď už jen stačí nám napsat a domluvit si s námi setkání.

Co od Vás očekáváme...

Pokud sdílíte zájem o psy, chcete věnovat svů čas, energii a pozornost miláčkům našich klientů, jste pro nás tím pravým. Co splňuje ideální parťák /člen týmu? Venčení poskytujeme po celé Praze v rámci celého dne a to včetně víkendů, proto je ideálním členem flexibilní člověk, který si libuje v nezávislé práci a procházkách za každého počasí, pejsci přece nečekají!

  SPOLEHLIVOST A ZODPOVĚDNOST

  - Venčení pejsků probíhají v pravidelných intervalech, které vždy dodržujeme. Stejně tak dodržujeme i specifické potřeby pejsků (krmení, doplnění vody) a vždy po pejskovi uklízíme.

  FLEXIBILITA

  - Venčíme po celé Praze, 7 dní v týdnu v pravidelných intevalech, ale změny nejsou výjimkou.

  CHUŤ PRACOVAT S PEJSKY A LIDMI

  - Každý pejsek potřebuje individuální přístup, stejně jako klient, proto hledáme pohodové a schopné lidi.

  ODOLNOST A PROAKTIVITA

  - I během pohodové procházky se může něco semlít, chladná hlava však vždy vše vyřeší. Stejně tak počasí může občas potrápit, ale neexistuje špatné počasí jen špatně oblečený venčitel.

  ...a co můžete čekat od nás?

   PRÁCI NA ČERSTVÉM VZDUCHU

   SPOUSTU PSÍ LÁSKY

   SKVĚLÝ TÝM LIDÍ, KTERÝ SPOJUJÍ STEJNÉ HODNOTY A ZÁJMY

   PRAVIDELNOU ODMĚNU

Naším cílem je navázat s dvou i čtyřnohými klienty dlouhodobé vztahy založené na přízni a porozumnění. Nejsme jen ten, kdo venčí vašeho psa, jsme jeho a vaši kamarádi.

Více o nás