O nás

Náš příběh...Kdo jsme a proč to děláme?

Po zkušeností se svým výmarským ohařem Aicem, kterého jsem každodenně vozil do školky, jen abych mu dopřál přes den trochu zábavy a já se mohl plně věnovat své tehdejší práci bez výčitek, jsem se rozhodl poskytnout lidem v podobné situaci možnost řešení v podobě Venčení psů Praha. Po třech letech působení má Venčení psů Praha stabilní tým venčitelek a dobré jméno mezi klienty, za což jsem neskonale vděčný. Budeme moc rádi, když naši psí rodinu rozšíříte i vy.

“Michal, zakladatel a majitel Venčení psů Praha”

Venčení psů Praha vzniklo za účelem nabídnout za pomoci našeho zkušeného týmu venčení a hlídání Vašich psích mazlíčků, současně jsme schopni po domluvě zajistit i další služby, které naši čtyřnozí klienti vyžadují.

O všech námi nabízených službách se dozvíte více v sekci Služby a ceny Za dobu našeho působení nám dalo svou důvěru již více než 750 klientů, o jejichž mazlíčky jsme pečovali nebo stále pečujeme. Díky nim víme, že naše práce má smysl. Chceme se stát pro Vašeho pejska kamarádem a pro Vás oporou, na kterou se v případě potřeby budete rádi obracet.

“VÁŠ MAZLÍČEK JE PRO NÁS JAKO NÁŠ VLASTNÍ PES”

Každý pejsek je osobnost a má své specifické potřeby. Jsme tu pro vás, abychom vám je pomohli naplnit. Co může být krásnějšího, než spokojený pejsek. Nejsme jen nadšenci, náš tým tvoří převážně psí rodiče, kteří mají s pejsky nemalé zkušenosti. Zároveň jsme držiteli odborných certifikátů CPPS, NAPS a PSI. Chceme vám dát maximální pocit bezpečí, a proto je jsme pro všechny případy samozřejmě pojištěni.

35

Náš

tým

Jsme mladá firma s mladým týmem, baví nás práce s pejsky a Vám chceme dopřát méně starostí.

Více o nás

Co o nás říkají?

Proč právě my?

Vybrat si spolehlivého parťáka, který bude pečovat o Vašeho nejlepšího přítele, stejně jako vy sami, je náročný úkol.

Na nás se můžete spolehnout, jelikož stojíme na pevných základech.

227

Spokojených klientů

88

Vás přibylo v roce 2023

7

Let jsme tu pro Vás

32569

Venčení jsme pro Vás udělali v roce 2023

Naším cílem je navázat s dvou i čtyřnohými klienty dlouhodobé vztahy založené na přízni a porozumnění. Nejsme jen ten, kdo venčí vašeho psa, jsme jeho a vaši kamarádi.

Více o nás